PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90817}

Przekręt doskonały

Confidence
6,7 8 713
ocen
6,7 10 1 8713
6,0 6
ocen krytyków
Przekręt doskonały
powrót do forum filmu Przekręt doskonały

okropny nie polecam

ocenił(a) film na 1

dalem 1/10 i ten film na tyle zasluguje. Żaluje ze go ogladalem, nikt teraz nie zwróci mi czasu tego ktory zmarnowalem ogladajac ten film. Pozdrawiam.

astok0

masz jakieś sensowne uzasadnienie dlaczego go tak słabo oceniasz? nie mówię, że wszystkim musiał się podobać tak jak mi(bo oceniłam go na 100), ale przecież fabuła jest ciekawa, dobrzy aktorzy, a film ciągle zaskakuje.
Jest to jeden z lepszych filmów jaki oglądałam i nie rozumiem dlaczego wszyscy go tak nisko oceniają. Szanuje Twoje zdanie, ale ciekawi mnie dlaczego wg. Ciebie ten zasługuje na 1/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
astok0

trza bylo wylaczyc wczesniej bys zaoszczedzil swoj jakze drogocenny czas.

ocenił(a) film na 1
Shaganashak

tak ale w takim wypadku napisalbys "Trzeba bylo ogladac do konca, nie wszystkie filmy od poczatku sa ciekawe"

ocenił(a) film na 8
astok0

rozumiem wiec, ze dla opinii nieznajomej osoby jestes w stanie marnowac swoj drogocenny czas. tak tylko zeby nie napisala ci, ze "Trzeba bylo ogladac do konca, nie wszystkie filmy od poczatku sa ciekawe"

astok0

Zmarnowałeś czas, a co innego miałeś wtedy do robienia? Jakie były alternatywne możliwości?

Pewnie nie pamiętasz bo to dawno było, ja pewnie trochę trolluje bo wpis stary, ale tak pomyślałem jaki jest sens takiego stwierdzenia?
Pewnie nie odpowiesz, a może zacznie się pyskówka. W pierwszym przypadku jak i drugim chciałbym się mylić, chciałbym aby mój czas nie poszedł na marne. Może się rozczaruje a może nie.

No i na koniec wbiję szpilę w ocenę, 1/10 masz do niej prawo, ale skoro wytrzymałeś do końca to chyba tak źle nie było? Nie rozumiem takiej oceny, ale masz do niej prawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones